Veta 16AL Akülü İlaçma Makinesi 16 Litre
Veta 16AL Akülü İlaçma Makinesi 16 Litre

Veta 16AL Akülü İlaçma Makinesi 16 Litre

0,00
Marka : Veta
Fiyat : ₺1.600,00(KDV Dahil)

Veta 16AL Akülü İlaçma Makinesi 16 Litre

 

 

Gelişmiş filtre yapısı sayesinde küçük partikülleri filtreleyerek hem cihazın çalışma performansını korur hem de uzun ömürlü olmasını destekler. Hızlı ve pratik çalışması sayesinde kısa sürede geniş bir alanda ilaçlama yapabilmeye yardımcı olur. Bireysel kullanımın yanı sıra profesyonel amaçlı da tercih edilebilir.

 

 

 

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

  • 5500 gram hafifliği kullanım konforunu destekler.
  • 12 voltajlı aküsü kaliteli performans sunar.
  • 16 litre depo hacmi enerjinizden tasarruf ettirir.
 


Etkili İlaçlama

0 - 0.4 Mpa aralığındaki basınç ayarını yapıp dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz. 130 cm ilaçlama borusu uzunlugu ile ağaçları, sebzeleri ve üzüm bağlarını kolayca ilaçlayabilirsiniz. 12V 8 Ah batarya tipiyle ortalama 6-8 saat boyunca durmadan çalışabilir. Yaklaşık 320 litrelik ilaç atma kapasitesi sayesinde uzun süre boyunca kullanabilirsiniz.


Yenilikçi Teknoloji

Yenilikçi teknoloji ile geliştirilen makine öncelikle güvenliğinizi ön plana çıkarabilir. Geniş ilaç haznesi sayesinde tüm yüzeylerde etkili bir ilaçlama deneyimi sağlar. Kullanım esnasında 8 m² tozlama alanı ile kullanıcıları yormadan kısa zamanda yeterli ilaçlama işlemi sağlayabilir.


Güçlü Akü Sistemi

 

Güçlü akü sistemi sayesinde uzun süre boyunca çalışma imkanı sunabilir. Dayanıklı dış gövde formu ile olası darbelere karşı optimum seviyede koruma sağlayabilir. Şarjlı ilaç pompası ile dilediğiniz alanda bekleme olmadan ilaçlama işlemini yapabilirsiniz. Sessiz çalışma özelliği sayesinde sizi ve çevreyi rahatsız etmez. 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR