Omega CG520 Motorlu Tırpan 1.9HP
Omega CG520 Motorlu Tırpan 1.9HP

Omega CG520 Motorlu Tırpan 1.9HP

0,00
Marka : Omega
Fiyat : ₺2.499,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 10

OMEGA MARKA

 

YAN TİPİ BENZİNLİ TIRPAN

 

Güçlü Motor Performansı

1,9 hp motor gücü ile çalışır. Yüksek performans ve hızda çalışarak bahçe işlerinizin kısa sürede profesyonel bir şekilde bitmesinde destek olur. Bahçeleriniz eskisinden daha düzenli bir yapıda görünür.

 
Bahçelerde Güzellik Katar

Bahçelerinizde gereksiz olan tüm otları ve çalıları temizleyerek tertipli bir görüntünün oluşmasına destek olur. Bununla birlikte yüksek hızda çalıştığı için hem amatör hem de profesyonel bahçe işlerini gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

 
Titreşimi En Aza İndirir

Titreşimi hiç yok denecek kadardır. Titreşimi az bir şekilde çalışmasından dolayı çevreye ve size rahatsızlık vermeden faaliyet gösterir. Sessiz çalıştığı için kimseye sesi gitmez.

 

Gürültü Kirliliği Yok

Sesi çok düşük bir şekilde çalışır. Gürültü kirliliğinin oluşmasını engelleyerek konforlu ve rahat bir kullanım sağlar. Her yerde yanınızda götürerek bahçe işleriniz için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Görevini Hızlı Yapar

Hafif ve ergonomik bir yapıya sahiptir. Bu yüzden her yere yanınızda götürme şansınız vardır. Asla ağırlık yapmaz. Üstelik hem omuzda hem de yerde sürüterek rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. 

 

Risklere Karşı Önlemli

 

Tırpan dışarıdan gelebilecek her türlü darbelere ve hasarlara karşı kendini koruma altına alır. Sağlam ve kaliteli malzemeler ile yapılmasından dolayı uzun seneler boyunca sorun yaşamadan ürünü rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

*SİLİNDİR HACMİ: 52cc

 

*GÜÇ: 1.9 HP

 

*KULLANIM ŞEKLİ: SIRT

 

*YAKIT: BENZİN

 

*YAKIT TANKI KAPASİTESİ: 1,2 LT

 

*AĞIRLIK: 7,8 KG

 

*DEVİR: 6500/d

 

*KESME GENİŞLİĞİ: 415mm

 

 

*GARANTİ: 2 YIL